Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

V Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie!

V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Nauka – Biznes – Samorząd. RAZEM DLA GOSPODARKI

12-14 października 2015

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Centrum europejskiej przedsiębiorczości po raz piąty w Katowicach

Szerokie spektrum tematów to tylko jeden powodów, dla których warto wziąć udział w V Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach już po raz piąty organizuje wydarzenie, które dostarczy odpowiedzi na wiele pytań, jakie nurtują doświadczonych biznesmenów oraz przyszłych przedsiębiorców sektora MŚP. Cztery pierwsze edycje Kongresu zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przez środowiska biznesowe, naukowe i polityczne. Zeszłoroczna, IV edycja Kongresu, jako najważniejsze w Europie wydarzenie sektora MŚP, zgromadziła jesienią 2014 roku ponad 3 000 uczestników z Polski i zagranicy.

Tegoroczna edycja Kongresu to połączenie teorii i praktyki, biznesu i nauki, sektora prywatnego i publicznego. Od 12 do 14 października br. hasłem przewodnim dla europejskiego biznesu będzie: Nauka – Biznes – Samorząd – Razem dla gospodarki.

Wydarzeniu towarzyszą Program „Samorząd, który wspiera MŚP” skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego oraz Targi Biznes Expo - dynamiczna platforma spotkań wielu branż i zarazem jedyne w Polsce spotkanie środowisk kluczowych dla rozwoju współczesnego biznesu na tak dużą skalę. W ciągu trzech dni targowych uczestnicy otrzymają ogromną dawkę inspirujących debat, prezentacji, praktycznej wiedzy, zabawy i konkretnych korzyści biznesowych.

 

Wypełniliśmy niszę, która istniała w Europie. Udowadniamy, że refleksja nad tą problematyką jest potrzebna zarówno w tym kraju, jak i w całej Europie. W Polsce jest 1,7 mln działających firm, w tym 3 800 dużych przedsiębiorstw. Skala problemów: zautonomizowania, zorganizowania się tych firm oraz reprezentowania ich stanowisk przed administracją publiczną i samorządową, Rządem i Parlamentem – to główne wyzwania i zadania jakie stoją przed Kongresem – mówi Tadeusz Donocik, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu.

 

 

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY.

 

Aktualności śledzić można także na fanpage’u Kongresu: www.facebook.com/KongresMSP

 

Szczegółowe informacje o Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw:

http://ekmsp.eu/pl/o-kongresie/cel-czas-miejsce/

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:

https://b2bharmo.com/Kongres2015/ oraz www.ekmsp.eu

branże: Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Farmacja i biotechnologia, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna, Produkcja i przetwórstwo metali, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Usługi finansowe, Przetwórstwo spożywcze, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Rolnictwo i leśnictwo

Konferencja
Polska - Katowice
2015-10-12 - 2015-10-14
Dodał: Marta Georgijew