Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCHEM PL

CHEM-SAFETY-EXPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

CHEM-SAFETY-EXPO po raz pierwszy w Targach Kielce

 

Wszystko dla bezpieczeństwa chemicznego od 18 do 20 kwietnia 2016

„Chemia żywi, leczy, ubiera, buduje” – peerelowski slogan zawiera w sobie wiele racji. Oczywiście chemia mądrze wykorzystywana jest bardzo pomocna człowiekowi. Ale oprócz pozytywnego wkładu w nasze życie chemia niesie ze sobą wiele zagrożeń. Zagrożenia te możemy zaobserwować na co dzień, niestety w dzisiejszych czasach coraz częściej mówimy także o globalnych, militarnych zagrożeniach chemicznych. Targi Kielce, wyspecjalizowane w organizacji profesjonalnych wystaw B2B mają propozycję dla fachowców z branży bezpieczeństwa chemicznego.

 

Bezpieczeństwo chemiczne priorytetem

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Chemicznego to pierwsze wydarzenie targowe o takim charakterze, które odbywać się będzie równolegle z obradami Światowego Kongresu Bezpieczeństwa Chemicznego. Głównym celem Targów jest prezentacja oferty producentów, firm handlowych i usługowych, laboratoriów, skierowanej do przedstawicieli agencji rządowych, organizacji krajowych i międzynarodowych, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa chemicznego i reagowanie kryzysowe.

 

CHEM-SAFETY-EXPO z potencjałem

- Mamy doświadczenie z tematyką chemiczną i ekologiczną, które są obecne podczas innych wydarzeń w Targach Kielce. Ponad 20 lat temu zapoczątkowaliśmy w Kielcach Międzynarodowy Salon Obronny, który dzisiaj jest jednym z głównych wydarzeń przemysłu obronnego w Europie. Mamy nadzieję, i taki też stawiamy sobie cel, by światowy kongres CHEMSS 2016 i targi CHEM-SAFETY-EXPO również urosły do rozmiaru tego wydarzenia. A już wiemy, że jest to możliwe – mówi Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń.

 

Szeroki zakres branżowy

Podczas CHEM-SAFETY-EXPO wystawcy przedstawią najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa procesowego i cybernetycznego a także bezpieczeństwa miejsca pracy. Istotnym elementem wystawy będą także techniki transportu, składowania i utylizacji materiałów niebezpiecznych, wyposażenie dla służb ratowniczych jak również techniki laboratoryjne i analityczne.

 

Podczas specjalistycznych targów poświęconych bezpieczeństwu chemicznemu nie może zabraknąć także ekspozycji z zakresu ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej, a także ochrony osobistej.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej:

http://www.targikielce.pl/pl/chem-safety-expo.htm

branże: Przemysł chemiczny i kosmetyczny

Targi
Polska - Kielce
2016-04-18 - 2016-04-20
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

Capture