Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

INNO-TECH


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

III Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO

 

15-16 X 2015, Targi Kielce

 

III Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO, które od 15 do 16 października odbędą się w Targach Kielce, to największe wydarzenie w Polsce, które łączy świat biznesu z osiągnięciami nauki. To właśnie tu spotykają się przedstawiciele parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, firm i instytucji naukowych.

Inno-Tech Expo to możliwość kontaktu biznesowego z wieloma innowacyjnymi firmami oraz dotarcia ze swoją ofertą do licznej grupy zwiedzających zainteresowanych nowymi technologiami. Adresatami targów są także instytucje otoczenia biznesu, inwestorzy, parki i inkubatory technologiczne oraz szkoły wyższe. Podczas wydarzenia będzie przygotowane specjalne miejsce dla młodych przedsiębiorców oraz Strefa Młodych Wynalazców.

Międzynarodowe Targi INNO-TECH EXPO to także szereg spotkań branżowych i konferencji podczas których poruszane są zagadnienia najważniejsze dla branży związanej z nowymi technologiami.

Konferencje i warsztaty

Organizatorzy i partnerzy targów dbają również o wysoki poziom konferencji merytorycznych. Oferowane warsztaty i panele dyskusyjne bogate są w prezentacje wynalazków oraz atrakcyjne pokazy produktowe.

Podczas konferencji Nano PL „Nanotechnologie i materiały zaawansowane dla innowacyjnego przemysłu”, towarzyszącej drugiej edycji , zaprezentowane zostały najnowsze osiągnięcia będące świadectwem wysokiego poziomu technologicznego, jak również strategiczne kierunki rozwoju nowych technologii.

 

Organizatorami targów są Targi Kielce, drugi ośrodek targowy w Europie Środkowo- Wschodniej, oraz Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

 

Menedżer projektu

Piotr Odziemek

Email:

innotechlogoedytuj opis zdjęcia

Tel: +48 41 365 13 34

www.targikielce.pl

branże: Przemysł chemiczny i kosmetyczny

Konferencja
Polska - Kielce
2015-10-15 - 2015-10-16
Dodał: Marta Georgijew