Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

Wizyta na targach MedTec Ireland w Galway


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie odwiedzą wystawę sektora sprzętu i aparatury medycznej odbywającą się w dniach 6-7 października 2015 r. w Galway. Corocznie impreza ta gromadzi ponad 100 wystawców, w tym z Irlandii, USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii oraz Włoch. Prezentowane są na niej zarówno gotowe urządzenia i aparatura medyczna, jak i komponenty i podzespoły mające zastosowanie w tej branży. Odwiedzający wystawę reprezentują firmy produkcyjne i handlowe z branży medycznej, ośrodki badawczo-rozwojowe i uniwersyteckie oraz szeroko rozumiany sektor usług medycznych (zarówno publiczny jak i prywatny). Wystawie towarzyszy konferencja poświęcona najnowszym rozwiązaniom innowacyjnym w medycynie.

Udział w tej imprezie pozwoli na dostęp do przedsiębiorców irlandzkich branży medycznej i zaoferowanie im pomocy Ambasady RP w Dublinie w poszukiwaniu ewentualnych dostawców produktów i usług z Polski.
branże: Farmacja i biotechnologia

Targi
Irlandia - Galway
2015-10-07
Dodał: Anna Woińska