Misja gospodarcza przedstawicieli sektora IT/ICT do Luksemburga
Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Luxembourg-Poland Chamber of Commerce zapraszają do udziału w misji gospodarczej ICT Spring w dniach 28-30 czerwca 2023 r.
Czytaj tylko te treści, które Cię interesują - dopasuj Trade do siebie
Czytaj tylko te treści, które Cię interesują - dopasuj Trade do siebie
Zaktualizowano: 21.04.2023
Opublikowano: 21.04.2023
Singapur
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z sektora nowoczesnych rozwiązań cyfrowych takich jak AI/ML, IOT, CyberSec, Telco, DevOps, Enterprise Solutions do udziału w targach Asia Tech x Singapore 2023 i współtworzenia Pawilonu Narodowego Polski. Targi odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2023 r. w Singapurze.
W ostatniej edycji Asia Tech x Singapore wzięło udział ok. 26 tys. uczestników, w tym kadra menadżerska wysokiego szczebla firm takich jak: Citi Bank, Unilever, Singtel, Airbus, Mastercard. Głównym celem wydarzenia jest łączenie największych firm technologicznych z dostawcami usług i zaawansowanych rozwiązań cyfrowych poprzez spotkania B2B.
Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:
Koszty i dojazd:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 8 maja 2023 roku na adres e-mail: aleksander.czechowski@paih.gov.pl.
Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.