Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Ster na eksport – w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 
Wydarzenie

Ster na eksport – w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 

Zachodniopomorskie zaprasza na misję gospodarczą – wyjazd na Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich – SMM Hamburg 2024.

Misje gospodarcze zachodniopomorskiego realizowane są w ramach projektu niekonkurencyjnego „Ster na eksport” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Działanie 1.9 Przygotowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych przedsiębiorstw (w tym wspólne projekty przedsiębiorstw i IOB) Typ projektu 3 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP, realizowanego przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskie (CIG), działającego jako Beneficjent Projektu.

Wyjazd dedykowany jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Pomorza Zachodniego i zostanie sfinansowany w 100% w postaci wsparcia – Pomoc de minimis

Termin wyjazdu 3 – 6 września 2024 r.

Termin naboru: 30 czerwca 2024 r.

Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia

  • Wszystko
  • Aktualności (35)
  • Wiedza (18)
  • Kalendarz (55)
  • Centrum Wsparcia (53)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.