Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Rozpoczęcie programu EU Business HUB – Japonia i Korea Południowa
Wydarzenie

Rozpoczęcie programu EU Business HUB – Japonia i Korea Południowa

Departament Rozwoju Gospodarczego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego zapraszają na spotkanie informacyjne online, którego celem jest wsparcie i pomoc przedsiębiorstwom w wejściu na rynki Japonii oraz Korei Południowej.

Webinar rekomendowany jest również dla film mających już kontakty z tymi rynkami i planują wzmocnić swoją działalność proeksportową lub inwestycyjną. 

Program EU Business HUB – Japonia i Korea Południowa, skierowany jest do firm z sektora MŚP i Startupów działających w sektorze zielonych technologii, technologii cyfrowych lub sektorze medycznym oraz ochrony zdrowia.

W ramach programu w ciągu najbliższych czterech lat zostanie zorganizowanych po 10 misji do Japonii oraz do Korei Południowej, przy czym każda misja biznesowa umożliwi grupie 50 innowacyjnych przedsiębiorstw z EU skorzystanie z szerokiego programu coachingu biznesowego.

Spotkanie informacyjne online odbędzie się w dniu 19 czerwca br. w godz. 14.00 – 15.30.

Rejestracja trwa do 18 czerwca br. Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia

  • Wszystko
  • Aktualności (13)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (29)
  • Centrum Wsparcia (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.