Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Rekrutacja na targi spożywcze SIAL PARIS 2024
Wydarzenie

Rekrutacja na targi spożywcze SIAL PARIS 2024

SIAL PARIS to największe na świecie międzynarodowe miejsce spotkań przedstawicieli światowej branży spożywczej.
Rekrutacja na międzynarodowe targi spożywcze SIAL PARIS 2024

Łódzkie dla biznesu zaprasza przedsiębiorstwa z regionu łódzkiego o statusie MŚP, które chciałyby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas międzynarodowych targów spożywczych SIAL PARIS 2024 w Paryżu (Francja).

SIAL PARIS to największe na świecie międzynarodowe miejsce spotkań przedstawicieli światowej branży spożywczej. Producenci, importerzy, kupcy i sprzedawcy detaliczni, a także prasa specjalizowana i niezależne stowarzyszenia spotykają się co dwa lata na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych.

Podczas tegorocznej edycji wystawia się około 7 tys. wystawców ze 119 krajów, którzy zaprezentują ponad 400 tys. produktów spożywczych. To jedno z najbardziej pożądanych wydarzeń targowych na jakie zgłaszają się przedsiębiorcy z uwagi na ich prestiż i zasięg. To obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli światowej branży spożywczej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-23 października 2024 r.

Co zapewniamy

Województwo Łódzkie pokryje koszty związane z udziałem przedsiębiorstwa w wydarzeniu, w tym:

  • organizację wspólnego stoiska wystawienniczego dla 3 firm z województwa łódzkiego;
  • wynajem powierzchni wystawienniczej, infrastruktury i niezbędnych elementów wyposażenia stoiska (wielkość stoiska 27 m kw., zabudowa standardowa, opłata rejestracyjna, etc.);
  • wstęp na targi;
  • zakwaterowanie i przelot na trasie: Polska – Francja – Polska dla maksymalnie dwóch przedstawicieli firmy.

Zasady udziału

Uczestnictwo w wydarzeniu stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców.

Przedsiębiorca pokrywa we własnym zakresie wszystkie inne koszty poza wyżej wymienionymi, w tym:

a) transport własnych produktów;
b) transport na miejscu;
c) wyżywienie;
d) ubezpieczenie;
e) aranżacja produktów w ramach stoiska.

Zainteresowanych zaprezentowaniem się na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl do 14 czerwca 2024 r. do godz. 12:00.

Liczba miejsc ograniczona (do wspólnej prezentacji na stoisku Województwa Łódzkiego zostaną zakwalifikowane firmy, które otrzymają największą liczbę punktów; w sytuacji takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń).

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych, Departament Promocji:

Udział w targach organizowany jest z projektu pn. „InterEuropa – umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego poprzez udział w wydarzeniach targowych
i ekspansję na rynki europejskie”, który jest wspófinansowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

  • Wszystko
  • Aktualności (38)
  • Wiedza (27)
  • Kalendarz (140)
  • Centrum Wsparcia (60)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.