Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > PAIH Forum Biznesu 2022

PAIH Forum Biznesu 2022

PAIH forum biznesu - grafika

PAIH Forum Biznesu odbędzie się równo za miesiąc. Już za cztery tygodnie rozpoczną się spotkania z ekspertami PAIH, zarówno z Centrali, jak i Zagranicznych Biur Handlowych oraz regionalne i branżowe warsztaty.

Wydarzenie będzie okazją do poznania aktualnych szans i wyzwań na rynkach międzynarodowych oraz możliwości inwestycyjnych nad Wisłą. W agendzie tegorocznego spotkania nie zabraknie perspektywy współpracy międzynarodowej w trudnych warunkach rzeczywistości wojennej i „pocovidowej”.

PAIH Forum Biznesu odbędzie się 5 października na PGE Narodowym.

Rejestracja jest możliwa na stronie paihforumbiznesu.gov.pl.

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w PAIH Forum Biznesu uruchomiliśmy również infolinię PFB2022 – numer: +48 22 334 99 44.

  • Wszystko
  • Aktualności
  • Wiedza
  • Kalendarz
  • Centrum Wsparcia

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.