Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Misja Biznesowa do São Paulo

Misja Biznesowa do São Paulo

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza ma przyjemność przedstawić Państwu wielosektorową Misję Biznesową do São Paulo w Brazylii (9. edycja) oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 15-20 kwietnia 2023 roku.

Organizowana jest przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz FecomercioSP – największą federację handlu i usług w Brazylii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (15)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.