Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Konferencja Cybersecurity Conference
Wydarzenie

Konferencja Cybersecurity Conference

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ambasadą RP w Luksemburgu, Ambasadą Luksemburga w Polsce, Luxembourg-Poland Chamber of Commerce i Luxembourg Chamber of Commerce zapraszają polskie przedsiębiorstwa do udziału w konferencji Cybersecurity Conference. Wydarzenie odbędzie się 29 lutego 2024 roku w Luksemburgu. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do firm działających w sektorze cyber-bezpieczeństwa.

Klawisz z napisem "Cybersecurity"

Cybersecurity Conference ma na celu kompleksowe zbadanie wyzwań i postępów w zakresie cyber-bezpieczeństwa, w szczególności dotyczących branży finansowej. Podczas konferencji odbędą się panele dyskusyjne z udziałem czołowych ekspertów branżowych z Polski i Luksemburga. Dla polskich przedsiębiorców wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania innowacyjnych produktów i usług.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 29 grudnia 2023 r.

Regulamin »

  • Wszystko
  • Aktualności (20)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (30)
  • Centrum Wsparcia (46)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.