Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Hackwarsaw 2024 w ramach AngelHack Global Hackathon Series
Wydarzenie

Hackwarsaw 2024 w ramach AngelHack Global Hackathon Series

AngelHack Global Hackathon Series to międzynarodowy konkurs, który zrzesza najlepszych na świecie programistów, projektantów, przedsiębiorców i entuzjastów technologii. Dzięki warszawskiej edycji wydarzenia, pt. Hackwarsaw, developerzy z całej Polski będą mogli rywalizować w pełnym adrenaliny 24-godzinnym hackathonie.

hackwarsaw logo


Uczestnicy będą mogli także wziąć udział sesjach keynote i interaktywnych warsztatach. Wydarzenie będzie również okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń z innymi innowatorami oraz poszerzających horyzonty rozmów z mentorami branżowymi.

Zwycięski zespół z Warszawy będzie miał dodatkowo szansę rywalizować na arenie międzynarodowej i wziąć udział w Wielkim Finale Global Hackathon Series, który odbędzie się w Singapurze jeszcze w tym roku. Na zwycięzcę całej rywalizacji czeka aż 180 000 USD.

Warszawski hackathon rozpocznie się 15 czerwca 2024 r. w Google Warsaw Campus. Polska Agencja Inwestycji i Handlu jest patronem wydarzenia.

Więcej informacji i rejestracja »

Źródło: Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (30)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (82)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.