Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalNo photo
STRATEGICZNI.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Strategiczni.pl to agencja marketingu internetowego z Wrocławia. Naszą specjalnością jest w szczególności marketing w wyszukiwarkach internetowych dla sektorówn IT oraz e-commerce. Jeśli brakuje Ci nowych klientów, a sprzedaż spada, wina może leżeć w stronie internetowej Twojego biznesu. W takich wypadkach nasza agencja przeprowadza dogłębny audyt, ustala indywidualną strategię i zaczyna wdrażać działania SEO.Jakie usługi możemy zapewnić?SEO - znane również jako pozycjonowanie to działania polegające na zwiększeniu popularności i widoczności Twojego serwisu. To bardzo ogólne pojęcie, w którego skład wchodzi wiele elementów takich jak content marketing czy optymalizacja strony internetowej.

Reklama w Google - zwiększenie widoczności Twojej strony dzięki GoogleAds, czyli płatnym reklamom w wynikach wyszukiwania Google.

Reklama na Facebooku - wykorzystanie potencjału jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych do promocji Twojej witryny internetowej.Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę bliżej, zapraszamy do kontaktu, gdzie ustalimy wszystkie szczegóły współpracy.
Activity
Type
Services
Employment
From 10 to 50 people
Legal form
Share-holding company
Primary markets of the interest
  • United Kingdom
  • Sweden
  • Norway
  • Germany
  • USA
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers


Events in which I participate