Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalNo photo
Akni Polska Arkadiusz Ostojski

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
AKNI POLSKA to firma o zasięgu ogólnopolskim, działająca w sektorze kosmetyków ochrony zdrowia dla osób podróżujących do innych stref klimatycznych. Z każdym rokiem staramy się poszerzać zakres swoich umiejętności w oparciu o wiedzę zdobytą na szkoleniach i przekazywaną przez naszych klientów.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas konsumenci stawia przed nami nowe wyzwania,a naszym obowiązkiem jest nie tylko zapewnienie kompleksowej obsługi: przedstawienia konkurencyjnej oferty produktów, finansowania zakupu, ale przede wszystkim zagwarantowania sprawnie działającej sieci dystrybucji. Warunkiem naszego sukcesu jest spełnianie i wyprzedzenie oczekiwań klientów. Z myślą o przyszłości AKNI POLSKA stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty.

Własne zaplecze projektowe i ogromna wiedza pozwala firmie wprowadzać na rynek nowe produkty i coroczny wzrost obrotów handlowych.Firma na stałe współpracuje z laboratoriami państwowymi jak i komercyjnymi w celu jak największej kontroli nad bezpieczeństwem konsumentów. Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji. Dla AKNI POLSKA innowacyjność jest jednym z kluczowych czynników sukcesu. Zgodnie z naszą wizją chcemy być jednym z liderem branży.
Activity
Type
Production
Employment
Maximum 10 people
Legal form
Individual business activity
Primary markets of the interest
  • United Kingdom
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers


Events in which I participateAddress
Poland
GRODZISKA 10B
STRZELCE KRAJEŃSKIE
66-500
Phone: +48 500646101
E-mail: hurt@mugga.pl
Regon : 300999750
EU VAT : PL5992009483


Offers
które mogą Cię zainteresować