Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalNo photo
KRZYSZTOF FLAK

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Jako FPUH MEBLOMAX działamy na rynku nieprzerwanie już od 1996 roku, świadcząc usługi z zakresu produkcji mebli biurowych, hotelowych, sklepowych, bankowych oraz wystawowych. Przez szesnaście lat wykonując kilkadziesiąt tysięcy zleceń, zapracowaliśmy sobie na opinię rzetelnego partnera biznesowego. Naszą pozycję na rynku opisuje się, używając takich przymiotów, jak solidność, rzetelność oraz przestrzeganie terminów realizacji zlecenia. Najwyższą wartością jest dla nas niezmiennie od lat zadowolenie Klientów, mające potwierdzenie w częstym rekomendowaniu naszych usług dalej.

Nasze meble
Meblomax to szeroki wybór produktów o klasycznym i nowoczesnym designie. Odpowiadający na estetyczne i użytkowe potrzeby odbiorców. To propozycja, której projekty powstają przy uwzględnieniu światowych trendów, najnowszych odkryć oraz sprawdzonych rozwiązań. Dostępne w komfortowym systemie sprzedaży, przy uwzględnieniu krótkich terminów realizacji. Dodatkowo, co w szczególny sposób doceniają nasi Klienci, wysoka jakość w Meblomax dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach: zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Transport i montaż
Meble wysyłamy pod wskazany adres (w Polsce i poza granicami kraju). Na życzenie wykonujemy montaż w siedzibie firmy lub w domu Klienta.

Gwarancje i atesty
Na wszystkie produkty udzielamy rocznej gwarancji. Posiadamy atesty higieniczne oraz ogniowe, które są potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów.
Activity
Type
Production
Employment
From 10 to 50 people
Legal form
Individual business activity
Primary markets of the interest
  • Europe
  • USA
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers
Partner expectations
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
  • Szukam partnera biznesowego


Events in which I participateAddress
Poland
BODZANÓW 379
WIELICZKA
32-020
Phone: +48 732731507
E-mail: biuro@meblo-max.eu
Regon : 351039852
EU VAT : PL6831046918


Offers
które mogą Cię zainteresować