Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalZ.P.CH:TEXPOL Sp.zo.o.

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
W 1995 roku rozpoczęliśmy działalność jako spółka Texpol. Zbudowaniu firmy przyświecała idea, aby stworzyć idealne ręczniki. Nie tylko dobre. Chcieliśmy, aby nasze produkty były najlepsze. Aby system technologiczny i produkcyjny był projektowany zawsze z myślą o Kliencie.

Z czasem sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę, dodając do asortymentu komplety pościeli, szlafroki, ściereczki kuchenne. Chcąc aby produkty Texpol były z Państwem każdego dnia.

Od lat stawiamy na innowacje, unowocześniając park maszynowy. Obecnie korzystamy z najlepszych i najbardziej wydajnych krosien, dostępnych na europejskim rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu produkcji możemy zapewnić, że wszystkie zamówienia będą realizowane w jak najkrótszym czasie.

Od 2008 roku potwierdza to certyfikat ISO 9001:2008.

JEDNOŚĆ Z NATURĄ.
Zadaliśmy sobie jednak pytanie – czy możemy stworzyć lepsze produkty? Delikatniejsze, wyroby o właściwościach, których dotąd nie mogła zapewnić żadna inna firma?

Oczywiście, że możemy. W 2009 roku uruchomiliśmy nowatorską produkcję tkanin, ze 100% CV z bambusa. Wspięliśmy się na wyższy poziom jakości. Zaczęliśmy tworzyć produkty luksusowe, które oczarowały setki najbardziej wymagających Klientów. Stworzyliśmy kolekcję bamboo-line, w skład której wchodzą tkaniny, ręczniki, pościele, koszule a nawet pieluszki dla dzieci i niemowląt.

Jako jedyna firma w Polsce produkujmy najszlachetniejsze tkaniny bambusowe, bez żadnych domieszek. Dzięki czemu jesteśmy pewni, że dajemy naszym Klientom wyroby ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia a przy tym delikatne w dotyku niczym jedwab.

W czerwcu 2013r. nasza firma została Laureatem Konkursu XXIII edycji Teraz Polska w kategorii Produkt, za tkaninę ze 100% CV z bambusa. Potwierdziło to innowacyjność oraz bezsprzeczną jakość naszych wyrobów.

WYMAGAMY PRZEDE WSZYSTKIM OD SIEBIE.
Każdy wyprodukowany przez nas wyrób poddawany jest restrykcyjnej polityce jakości. Uważamy, że największym szacunkiem jakim możemy obdarzyć naszych Klientów, to dostarczyć im wyroby najlepszej jakości. Wyroby, których sami używamy na co dzień w naszych sypialniach i łazienkach.

POMAGAMY
Człowiek jest dla nas jedną z największych wartości. Dlatego od czasu powstania firmy pomogliśmy wielu fundacjom, działającym na rzecz najsłabszych – dzieci, ciężko chorych oraz niepełnosprawnych. Kierujemy się zasadą, że każde życie jest tak samo ważne.

PRZYSZŁOŚĆ
Lubimy wyznaczać sobie ambitne cele. Tworzyć rzeczy nowe, ekscytujące. Zarazem trzymając się tych samych zasad, które ustaliliśmy prawie dwadzieścia lat temu. Dzięki którym, jesteśmy tacy jacy jesteśmy. Już teraz pracujemy nad tkaninami bazującymi na wykorzystaniu m.in. bursztynu, alg morskich.

Te wszystkie elementy, zasady, wartości sprawiły, że pracują dla nas najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy przygotują i stworzą dla Państwa produkty nietuzinkowe, ekologiczne i piękne.

Activity
Type
Production
Employment
50 people and above
Legal form
Partnership
Primary markets of the interest
  • Europe
  • Asia
  • Australia
  • North America
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers
Partner expectations
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
  • Poszukuje nowych możliwości biznesowych
  • Szukam partnera biznesowego


Events in which I participate

Attached photos

Ręcznik żakardowy
Ręcznik żakardowyAddress
Poland
Borkowice 26
Dłutów
95-081
Fax: +48 44 634 0518
Phone: +48 +48 44 634 05 78
E-mail: biuro@texpol.net.pl
Regon : 590377271
EU VAT : PL 769-10-07-154


Offers
które mogą Cię zainteresować