This offer does not constitute trade information
Company address who announced the tender
MOTOCHEMICA
43-210 KOBIÓR,
ZACHODNIA 48 ,
Poland
Contact person
Grzegorz Pikuła
biuro@motochemica.pl
Phone: biuro@motochemica.pl


https://www.motochemica.pl/

Produkujemy preparaty do serwisu i czyszczenia układów chłodzenia pojazdów mechanicznych oraz przemysłowych układów chłodzenia wodnego. Marka JETCHEM jest obecna na rynku od 2015 r., jednak już od 2010 roku rozwijamy naszą ofertę profesjonalnej chemii do czyszczenia chłodnic. Aktualna oferta https://www.motochemica.pl/kategoria-produktu/preparaty/do-chlodnicy/ Nasze środki do czyszczenia układu chłodzenia mają najwyższe parametry jakości i skuteczności. Dzięki współpracy z autoryzowanymi serwisami czołowych producentów pojazdów osobowych i ciężarowych, produkujemy m.in płukanki do chłodnic, koncentraty do czyszczenia układów chłodzenia z oleju oraz uszczelniacz do chłodnic. Wysokie stężenie naszych koncentratów gwarantuje pełne czyszczenie nawet w silnym rozcieńczeniu. Nasze doświadczenie w technologii czyszczenia układów chłodzenia pojazdów użytkowych i ciężarowych oraz przemysłowych układów chłodniczych doceniło m.in. wiele ciężarowych serwisów autoryzowanych, serwisów osobowych, centralnych instytucji państwowych oraz koncernów przemysłowych.

CPV


  • Fine and various chemical products
  • Specialised chemical products
  • Vehicle radiators
Time limit for receipt of offers
12.05.2019
Valid from
13.11.2018
Industries
Possible production volume
1000000
The minimum value of the contract
1000.00
Currency
PLN

More offers and tenders

Przyczepy Socjalne


Firma Andexpol jest Producentem Najwyższej Klasy Przyczep Socjalnych na różnego rodzaju budowy . Produkujemy Przyczepy w 3 wersjach : E4500 , E6500 oraz E8500 .

industries: Budownictwo i architektura,Pozostały sprzęt transportowy,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Rolnictwo i leśnictwo
date: 21.05.2019 - 17.11.2019  

D-Panthenol, DL-Panthenol


We offer D-Panthenol and DL-Panthenol as a raw material for cosmetics. We encourage you to submit inquiries at hubertk@fenchem.com to obtain an individual price offer.

industries: Kosmetyki,Przemysł chemiczny i kosmetyczny
date: 17.05.2019 - 13.11.2019  

See more offers