Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Uwaga! Dobra wiadomość. Przedłużony termin projektu 2N/2018
Artykuł

Uwaga! Dobra wiadomość. Przedłużony termin projektu 2N/2018

Drodzy Przedsiębiorcy realizujący projekt PMT w ramach naboru 2N/2018, uprzejmie informujemy, że termin realizacji projektu został wydłużony o dwa miesiące do 31 października 2020 r.

Obrazek dekoracyjny

Wszyscy zainteresowani nowym terminem muszą podpisać z nami aneks (3 egzemplarze) o wydłużenie terminu.

Wzór aneksu do pobrania poniżej.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Aneks_wszystkie komparycje_JAP_WIET_wydłużenie do 31.10.2020

PPE_PL_Aneks_wszystkie-komparycje_JAP_WIET_wydluzenie-do-31.10.2020.docx

DOCX (105,05KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.