Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe

Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże zagraniczne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże zagraniczne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
20.09.2016 r. – 31.12.2022 r.

Potrzeba

Jeśli jesteś mikro, małym bądź średnim przedsiębiorcą i poszukujesz możliwości nawiązania nowych relacji handlowych, czy znalezienia potencjalnych kontrahentów, skorzystaj z propozycji Polskiej Organizacji Turystycznej w zakresie promocji usług prozdrowotnych. Na wybranych wydarzeniach branżowych promujących produkty i usługi prozdrowotne, w tym medyczne, uzdrowiskowe oraz wellness & spa, POT udostępnia przedsiębiorcom wspólną przestrzeń do spotkań biznesowych z potencjalnymi kontrahentami, umożliwia przedsiębiorcom wyeksponowanie materiałów informacyjno- promocyjnych oraz wyświetlanie prezentacji i filmów reklamowych na urządzeniach multimedialnych, zapewnia obecność eksperta udzielającego informacji o tematyce prozdrowotnej, a także zapewnia atrakcje, mające na celu zwrócenie uwagi osób odwiedzających na turystykę prozdrowotną.

Korzyści

Korzystając ze wsparcia POT w ramach programu promocji usług prozdrowotnych podczas imprez targowych, będziesz miał możliwość:

  • prezentacji ofert;
  • prezentacji filmów reklamowych;
  • organizacji własnych spotkań biznesowych B2B z potencjalnymi zagranicznymi partnerami.

Realizacja

Obsługą przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w programie zajmuje się Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach wdrażania poddziałania 3.3.3 PO IR.

Obsługa ta polega na ogłaszaniu naborów wniosków, ich ocenie, podejmowaniu decyzji o przyznawaniu wysokości dofinansowania oraz rozliczaniu. Wsparcie finansowe przewidywane dla MŚP w tym poddziałaniu odbywa się w ramach osobnej puli środków dedykowanych wszystkim przedsiębiorcom w ramach 12 branżowych programów. Możesz skorzystać z ww. formy wsparcia i/lub niezależnie od tego, zgłosić do POT informację o swoim udziale w konkretnej imprezie targowej i otrzymać korzyści wymienione w poprzednim punkcie.

Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna

ul. Młynarska 42, V i VI piętro, 01-171 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.