Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Erasmus Global
Oferta wsparcia

Erasmus Global

Dla kogo?
Mikro, Małe Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący
Czas trwania
14.03.2021 – 13.03.2024

Potrzeba

Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, dopiero planującym założenie własnej firmy lub mającym mniej niż 3 lata doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej i chcesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia doświadczonych kolegów, weź udział w programie. Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz małym lub średnim przedsiębiorstwem i chcesz wziąć pod swoje skrzydła początkujących, a przy okazji wykorzystać ich zapał, entuzjazm i nieszablonowe podejście, wypełnij wniosek.

Korzyści

Uczestnicząc w projekcie, zyskujesz comiesięczne wsparcie finansowe, dodatkowe dofinansowanie  kosztów podróży, możliwość pracy z energicznym i zmotywowanym, początkującym przedsiębiorcą, który może przyczynić się do rozwoju firmy, wnosząc innowacyjne pomysły, nową wiedzę i umiejętności. Dodatkowo zyskujesz dostęp do specjalistycznej wiedzy, zbudujesz sieć kontaktów, a przy okazji podszlifujesz swoje umiejętności językowe.

Realizacja

W programie mogą wziąć udział młodzi przedsiębiorcy, dopiero planujący założenie własnej firmy lub mający mniej niż 3 lata doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Firmą przyjmującą mogą być doświadczeni przedsiębiorcy, którzy są właścicielami i zarządzają małym lub średnim przedsiębiorstwem z siedzibą w USA (stany Nowy Jork i Kalifornia), Singapurze, Izraelu, Korei Południowej, Kanadzie (stany Kolumbia Brytyjska i Quebec) oraz na Tajwanie.

Data

Program realizowany jest do 13 marca 2024 roku.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.