Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Branżowy Program Promocji branży sprzętu medycznego

Branżowy Program Promocji branży sprzętu medycznego

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Początkujący, Doświadczony
Branża
Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne
Czas trwania
Program realizowany do końca 2022 r.

Potrzeba

Jeśli jesteś producentem sprzętu medycznego, a Twoja firma jest zarejestrowana w Polsce, możesz skorzystać z nieodpłatnej zagranicznej promocji swojej oferty na stoiskach organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na najważniejszych targach branżowych. Nie musisz ograniczać się tylko do jednego wydarzenia – możesz wybrać wszystkie, które odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

Korzyści

Korzystając ze stoisk organizowanych w ramach Branżowego Programu Promocji sektora sprzętu medycznego, masz możliwość bezpośredniego dotarcia ze swoją ofertą do uczestników poszczególnych wydarzeń bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z wynajmem własnej powierzchni wystawienniczej. Do Twojej dyspozycji będzie wspólna przestrzeń do spotkań biznesowych, możliwość organizacji prezentacji dla kontrahentów, dystrybucji materiałów oraz wyświetlania filmów promocyjnych.

Realizacja

Z promocji na stoiskach organizowanych w ramach programu może skorzystać każdy polski producent sprzętu medycznego. Wystarczy wysłać maila na adres: bpp_med@parp.gov.pl, podając nazwy i terminy wydarzeń, które Cię interesują, wybrane spośród przedsięwzięć wskazanych w kalendarium programu. Następnie, pracownicy PARP poinformują Cię o dalszych krokach, w tym o informacjach, jakie będą potrzebne, i terminach, do kiedy należy je przekazać.

Data

Program realizowany jest do końca 2022 r. Dla każdego stoiska terminy zgłoszeń ogłaszane są z wyprzedzeniem, ale zainteresowanie poszczególnymi wydarzeniami można zgłaszać również przed ogłoszeniem oficjalnego naboru.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.