Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > BeCREO

BeCREO

Kontakt:

BeCREO

pl. Władysława Andersa 7; 61-894, Poznań

BeCREO Technologies Sp. z o.o. to polska firma z branży IT tworząca innowacyjne, intuicyjne oraz inteligentne rozwiązania do nauki programowania oraz mechatroniki dla edukacji. Realizujemy holistyczną wizję, wyposażając ucznia i nauczyciela w bezpieczne narzędzia dla zastosowania nowoczesnej technologii w procesie edukacyjnym. Nasze rozwiązania są uznane i stosowane na świecie, wyraźnie podnosząc prestiż i osiągnięcia polskiej nauki i edukacji. Współpracujemy z uznanymi specjalistami, instytucjami edukacyjnymi i badawczo-rozwojowymi oraz partnerami technologicznymi z kraju i ze świata.

W naszych rozwiązaniach wychodzimy od diagnozy potrzeb edukacyjnych, tak aby zwiększyć efektywność nauczania oraz zaangażowanie uczniów w proces zdobywania wiedzy.

Dzięki utrzymywaniu stałego kontaktu z nauczycielami, ewaluujemy i doskonalimy nasze produkty, tworząc również ich obudowę i zapewniając użytkownikowi wsparcie na każdym etapie ich wdrażania. Takie podejście gwarantuje zgodność zarówno z aktualnym światowym stanem badań nad metodami nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, jak i z warunkami realizacji stosownych podstaw programowych.

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy i zawody przyszłości stają się coraz bardziej interdyscyplinarne, a umiejętność programowania jest przydatna w każdej dziedzinie życia i stała się dziś jedną z najważniejszych kompetencji cyfrowych. Dawniej czytanie i pisanie świadczyły o zdobytych podstawach wykształcenia, a dziś umiejętność programowania staje się wskaźnikiem osiągnięcia podstawowego poziomu edukacji.

Produkty tworzone przez BeCREO Technologies są poparte m.in. badaniami i testami w Laboratorium Szkoły Przyszłości, Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego oraz wdrożeniam

Nasze unikatowe podejście w tej dziedzinie umożliwia nauczycielom i uczniom obcowanie z technologią w sposób naturalny w środowisku szkolnym oraz w domu.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.