Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Katalog polskiego sektora rowerowego
Artykuł

Katalog polskiego sektora rowerowego

Jeszcze tylko do końca miesiąca przedstawiciele sektora rowerowego mogą zgłaszać swoje firmy do katalogu promującego polskie marki w Beneluksie.

W ramach przygotowań do projektu mającego na celu promocję polskiego sektora rowerowego w Beneluksie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z wydawnictwem VMN media przygotowuje katalog polskich producentów z branży rowerowej.

Polski sektor rowerowy – kampania

Przedmiotem projektu prowadzonego przez ZBH Amsterdam jest kampania medialna promująca polski sektor rowerowy w postaci publikacji 3 raportów na łamach wydawnictwa bike-eu.com oraz w newsletterze Bike Europe. Będzie to materiał dostępny zarówno on-line, jak i w formie drukowanej, dystrybuowany do potencjalnych partnerów przed oraz w trakcie trwania wydarzeń branżowych, wspomagający promocję polskich marek w Beneluksie oraz nawiązanie relacji biznesowych z przedsiębiorcami z tych rynków.

Polski sektor rowerowy – katalog

Każdy z podmiotów ma do dyspozycji 1 stronę katalogu w układzie według wzoru. Wypełnienie formularza oraz zamieszczenie materiałów graficznych będą równoznaczne ze zgodą na ich publikację na stronię PAIH oraz na łamach wydawnictwa bike-eu.com.

Formularz

Zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie formularza w języku angielskim do 30 listopada br. Ewentualne pytania należy kierować do Adrianny Kłoszewskiej, e-mail: adrianna.kloszewska@paih.gov.pl.

  • Wszystko
  • Aktualności (12)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (16)
  • Centrum Wsparcia (50)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.